Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczna Skrzynka PodawaczaMonitor PolskiDziennik UstawElektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa PodlaskiegoBakałarzewo
Znajdujesz się w: Strona główna / Kontakt
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Subskrypcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Goście on-line
Licznik odwiedzin:
2192137
Dzisiaj:
16
Gości on-line:
0
Twoje IP:
54.81.139.235

Kontakt

 

URZĄD GMINY BAKAŁARZEWO
ul. Rynek 3  16-423 Bakałarzewo

Godziny urzędowania:

poniedziałek-piątek:  7:00 - 15:00
 

tel. centrala (087) 569-40-23, 569-40-24,
fax (087) 569-43-08 lub centrala+w. 130
e-mail:
urzad@bakalarzewo.pl


 

REFERATY  I   SAMODZIELNE STANOWISKA

nr telefonu

nr
wewn.

nr pokoju

adres e-mail

Sekretariat      

Gospodarka odpadami           

Ewa Żukowska

Monika Kozłowska

87 569 40 23

87 569 40 24

111, 113

9

ezukowska@bakalarzewo.pl

mkozlowska@bakalarzewo.pl

Wójt Gminy                    

Tomasz Naruszewicz

 

 

11

 

Sekretarz Gminy            

Zbigniew Szymański

 

 

10

 

Skarbnik Gminy             

Alicja Przyborowska

 

 

14

 

Podatki                            

Wanda Szymańska
Alicja Sadowska

87 569 41 61

119

4

wszymanska@bakalarzewo.pl  asadowska@bakalarzewo.pl

Księgowość  budżetowa 

Wiesława Chlebus
Helena Kiersnowska

 

126

12

wchlebus@bakalarzewo.pl hkiersnowska@bakalarzewo.pl

Kasa                                  

Małgorzata Sowulewska

 

118

1

msowulewska@bakalarzewo.pl

Kierownik USC                

Marian Skupski

87 569 42 58

117

7

mskupski@bakalarzewo.pl

Rolnictwo, drogownictwo                        

Tomasz Przemielewski

87 569 4276

114

15

tprzemielewski@bakalarzewo.pl

Obrót ziemią                    

Janina Wróblewska

87 569 41 48

116

17

jwroblewska@bakalarzewo.pl

Nadzór budowlany         

Kamil Gajewski

87 569 41 69

115

16

kgajewski@bakalarzewo.pl

Oświata, OC, OSP           

Wiesława Jurewicz

87 569 43 09

124

13

wjurewicz@bakalarzewo.pl  

Kadry  

Krystyna Gorlo

 

127

6

kgorlo@bakalarzewo.pl

Informatyk

Anna Traczkowska

87 569 43 09

124

13

informatyk@bakalarzewo.pl

KSIĘGOWOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W BAKAŁARZEWIE

Księgowość szkół           

Anna Karpiuk

 

126

12

ksiegowscszkol@bakalarzewo.pl  

Dorota Mieńkowska

87 569 41 48

116

15

mienkowskadorota@gmail.com  

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Kierownik GOPS            

Wiesława Kurzynowska

87 569 40 27

120

3

gops@bakalarzewo.pl

GOPS                           Świadczenia 

Maria Szwejser

Paulina Miłun

Marta Deja

Małgorzata Pietrewicz

   87 569 40 26

121

2

mszwejser@bakalarzewo.pl

pmilun@bakalarzewo.pl

mdeja@bakalarzewo.pl

mpietrewicz@bakalarzewo.pl

GOPS                           Świadczenia 

Maria Żukowska-Omilian

 87 569 42 57

     123

     5

mzukowskaomilian@bakalarzewo.pl

Księgowość GOPS

Alicja Reczkowska

 

126

12

areczkowska@bakalarzewo.pl

 

UG Bakałarzewo
Zegar
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
17 sierpnia 2017
czwartek
229 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Anity, Elizy, Mirona
Urząd Gminy Bakałarzewo, ul. Rynek 3, 16-423 Bakałarzewo, pow. suwalski, woj. podlaskie
tel.: +48(087)5694024, fax: +48(087)5694308, email: urzad@bakalarzewo.pl, http://bakalarzewo.pl
NIP: 844-00-08-292, Regon: 000531387
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI